odcisk

Froeb-Verpackungen GmbH
Lehestener Straße 63
07343 Wurzbach
Deutschland

reprezentowany przez:

Dyrektor Zarządzający:
Dipl.-Ing. Norbert Froeb
Dipl. Kfm. Markus Froeb

Telefony: 0049 36652 - 35496 - 0
Faks: 0049 36652 - 35496 - 19
E-Mail: aw@froeb-verpackungen.de
Web: www.froeb-verpackungen.de

Sąd rejestrowy: Amtsgericht Jena
Numer rejestru: HRB 202435

Numer identyfikacyjny podatku od sprzedaży zgodnie z §27 a Umsatzsteuergesetz:
DE811526880

Odpowiedzialny za treść: Dipl. Kfm. Markus Froeb

Platforma Komisji Europejskiej do rozwiązywania sporów online: www.ec.europa.eu/consumers/odr
Nie jesteśmy zobowiązani ani nie chcemy uczestniczyć w procedurze rozstrzygania sporów przed polubownym sądem konsumenckim.


Wyłączenie odpowiedzialności, odpowiedzialność za treść
Zawartość naszej strony internetowej została stworzona z najwyższą starannością. Nie możemy jednak zagwarantować dokładności, kompletności i aktualności treści. Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa zgodnie z § 7 ust. 1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub zapisywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie narusza to obowiązku usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o odpowiednich naruszeniach, usuniemy te treści natychmiast.

Odpowiedzialność za linki
Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy przejąć żadnej odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze dany oferent/operator stron. Strony, do których odsyłają linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnego naruszenia prawa w momencie ich podlinkowania. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków. Stała kontrola treści stron, do których odsyłają linki, nie jest jednak uzasadniona bez konkretnych oznak naruszenia prawa. W przypadku stwierdzenia naruszenia prawa linki takie zostaną niezwłocznie usunięte.

Copyright
Treści i dzieła na tej stronie, stworzone przez operatorów strony, podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiedzą się Państwo o naruszeniu praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. Jeśli dowiemy się o naruszeniach, treści te zostaną niezwłocznie usunięte.
Home